Para Birimini Sayfanın Sol Üst Kısmından (₺) Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

Evden sık sık çalışıyorsanız, farklı siteler arasında iş için seyahat ediyorsanız ve genel merkezler ile şubeler arasındaki verilere erişiyorsanız, tüm değerli verilerinize uzaktan erişirken iş ağınızın ne kadar güvenli olduğunu biliyor musunuz?

VPN2S, karmaşık kurulumlardan geçmeden güvenli ve özel bir noktadan noktaya bağlantıda kalmanızı sağlayan bir VPN Güvenlik Duvarı'dır.

Son Derece Güvenli VPN Uygulamaları

ZyWALL VPN Firewall, işletmeniz için kapsamlı bir VPN bağlantı türleri sunar. ZyWALL VPN2S, güvenilir ve güvenli VPN iş iletişimi sağlayan, daha güçlü VPN algoritması (IKEv2 & SHA-2) ile yüksek verimli VPN tüneli ve VPN yük dengesi / failover için L2TP / IPSec VPN Donanım motorunu destekler.

Güçlü, Sağlam Ağ Güvenliği

Ağ güvenliği, İnternet ve ağ tehditlerini önlemek için en önceliklidir. ZyWALL VPN2S, güvenli ve yönetilen ağ ortamı için DoS (Hizmet Reddi), IP tabanlı saldırılar, yetkisiz uzaktan sistem erişimi, trafik anormallikleri ve yasa dışı paketler dahil olmak üzere saldırılara karşı çalışan SPI (Stateful Packet Inspection) Güvenlik Duvarı işlevleri sunar.

Bir Yıllık Ücretsiz İçerik Filtreleme Hizmeti Dahil

ZyWALL VPN2S, kullanıcıların dahil olmak üzere 64 URL ve güvenli olmayan güvenlik tehdit kategorilerine erişmesini engelleyen içerik filtrelemesi içerir: anonimleştirme, kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ve sahtekarlık, botnet, spam siteleri vb. Şiddet veya porno gibi uygunsuz içeriklerin yanı sıra. İşletme sahipleri, çalışma verimliliğini potansiyel olarak azaltabilecek sosyal paylaşım siteleri gibi belirli uygulamaların erişimini kısıtlayarak kurumsal verimliliği artırabilirler.

Hızlı ve Kolay 5 Adım Sihirbazında Kurulum

Zyxel’in çok dilli Sihirbazı ve GUI hızlı bir şekilde bağlanmanızı sağlayacaktır. Hızlı ve verimli yönetim için, yöneticilerin VPN2S'lerini kolayca yapılandırmaları ve izlemeleri için yetkilendiren eksiksiz bir uzaktan yönetim araçları paketi sunuyoruz. VPN2S, bir L2TP VPN istemcisi olarak ikiye katlanabilir, bu da her bir cihazınızda VPN ayarlarını ayarlamanız gerekmediği anlamına gelir, sadece bir kez ayarlayın ve işiniz tamam!

Multi-WAN Aralıksız Hizmetini Destekleyin

Yedeklemeli bir Internet olarak kullanmanıza olanak tanıyan alternatif mobil geniş bantlı 3G / 4G USB WAN dongle seçeneği ile işinizi Dual-WAN yük dengeleme / devre dışı bırakma özelliği ile çalıştırmaya devam edin. Kayıp bir bağlantıdan tekrar iş fırsatları kaybetme konusunda endişelenmeyin.

Esnek VLAN yapılandırması
ZyWALL VPN2S, IEEE 802.1Q ile uyumludur. VLAN işlevi, yönetim kolaylığı, yayın alanlarının sınırlanması, yayın trafiğinin azaltılması ve güvenlik politikalarının uygulanması gibi bir dizi avantaj sağlar. Bu faydalar sadece bakım çabasını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi performans sağlar.

VPN ve güvenlik uygulamaları

Kuruluşlar, şube ofisleri, ortaklar ve ev kullanıcıları, Siteden Siteye IPSec VPN ve L2TP IPSec VPN istemcileri için Zyxel ZyWALL VPN2S'yi kullanabilirler.
VPN, güvenli ağ bağlantıları kurmak ve uzun mesafeli telefon ücretlerini azaltmak için bir çözümdür.
Uzak kullanıcılar, şirket kaynaklarına Zyxel ZyWALL VPN2S aracılığıyla bilgisayarlarına veya akıllı telefonlarına güvenli bir şekilde erişebilirler.
ZyWALL VPN2S, güvenli Internet erişimi için servis sağlayıcılara L2TP VPN bağlantıları kurabilir.
İçerik filtreli VPN2S, kullanıcıların kötü amaçlı, kötü amaçlı yazılım sitelerine ve uygunsuz içeriğe erişmesini önler.


Teknik ÖzelliklerYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Zyxel VPN 2S VPN Firewall

  • Marka: Zyxel
  • Ürün Kodu: SPIB5902
  • Stok Durumu: Stok Yok
  • $271,93

  • KDV Hariç Fiyat: $230,45

0 yorum / Yorum Yap


Benzer Ürünler

Zyxel VPN 1000 Firewall

Zyxel VPN 1000 Firewall

Gruplar arası ağınızın gü..

$3.794,82 KDV Hariç Fiyat: $3.215,95

Etiketler: Zyxel