Para Birimini Sayfanın Sol Üst Kısmından (₺) Türk Lirasına çevirebilirsiniz.
Gruplar arası ağınızın güvenliğini sağlayın

ZyWALL VPN1000, işletmelere güvenli uzak bağlantılar sunan, SSL ve IPsec VPN dahil olmak üzere kapsamlı VPN bağlantı türleri ile donatılmıştır.

Yüksek verimli VPN tüneli için IPsec VPN donanım motoru ve işletmeler için güçlü VPN güvenilirliği ve güvenliği sağlayan IKEv2 ile VPN yük dengesi / yük devretme.

Görev açısından kritik hizmetler için bulut platformlarına güven artıyor, VPN1000, hibrit ağlarla yerinde ve bulut tabanlı altyapının bir kombinasyonu kullanılarak SMB kolaylığı için Microsoft Azure ve AWS tarafından onaylandı.

Merkezi bulut yönetimi ve izleme

SD-WAN, bulut yönetimi için bir platform sağlar, uzaktan kontrol ve izleme yeteneğine sahip olurken, siteden siteye bağlantı için merkezi bir yönetimden yararlanın. VPN1000, daha sağlam VPN işlevleri talep ederseniz, bağımsız bir ağ geçidi modu da sağlar.

İşletmenizi verimli bir şekilde koruyun

ZyWALL VPN1000, ağınızı web tehditlerinden daha iyi korumak için İçerik Filtreleme ve Geo Enforcer dahil olmak üzere en son gelişmiş teknolojileri sağlar.

Kapsamlı bağlantı

ZyWALL VPN1000, kullanıcıların merkezi bir kullanıcı arabiriminden 1032'ye kadar AP'yi yönetmesini sağlayan AP Denetleyici teknolojisini birleştirir. İşletmeler, minimum çabayla yönetilen bir WiFi ağını dağıtabilir veya genişletebilir.

Kesintisiz hizmet

VPN, yedek WAN olarak USB 3G / 4G desteğiyle çoklu WAN yük dengeleme ve yük devretme güvenliğine sahiptir. ZyWALL VPN1000 ve üstü, bir cihaz bozulduğunda bile kesintisiz internet bağlantısı hizmeti için aktif / pasif cihaz Yüksek Kullanılabilirlik (HA) hizmeti sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Zyxel VPN 1000 Firewall

  • Marka: Zyxel
  • Ürün Kodu: SPIB7394
  • Stok Durumu: 1
  • $3.794,82

  • KDV Hariç Fiyat: $3.215,95

0 yorum / Yorum Yap


Benzer Ürünler

Zyxel VPN 100 Firewall

Zyxel VPN 100 Firewall

SD-WAN çalıştırma seçeneğ..

$541,99 KDV Hariç Fiyat: $459,31

Zyxel VPN 2S VPN Firewall

Zyxel VPN 2S VPN Firewall

Evden sık sık çalışıyorsa..

$271,93 KDV Hariç Fiyat: $230,45

Etiketler: Zyxel, Güvenlik, Firewall