Para Birimini Sayfanın Sol Üst Kısmından (₺) Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

SD-WAN çalıştırma seçeneği ile gelişmiş VPN Güvenlik Duvarı

ZyWALL VPN100, WAN’ın servis kalitesini optimize eden uygun maliyetli bir çözüm olan yeni Nebula SD-WAN'ı destekler. NebulaFlex altında, ZyWALL VPN100, Nebula SD-WAN modunda veya bağımsız ağ geçidi modunda çalışabilir. Nebula SD-WAN , kolay kurulum, merkezi izleme, büyük çeviklik ve düşük maliyetle daha yüksek verim özellikleri sunar.

Nebula SD-WAN özelliği haricinde, bağımsız bir getaway olarak ZyWALL VPN100 Firewall, iş ağınızı daha iyi bağlantı ve daha yüksek güvenlikle güçlendirmek için birçok güçlü VPN işlevine sahiptir; böylece günlük işlemleriniz,HQ ve şubelerdeki tüm bilgilere erişme daha hızlı, kolay bir şekilde çalışır. Maksimum iş performansı elde etmek için güvenle kullanabilirsiniz.

Yüksek Güvenli VPN uygulamaları

ZyWALL VPN100, işletmeniz için kapsamlı VPN bağlantısı türleri sunar ve günümüzde VPN ortamı için Amazon Sanal Özel Bulut'u (AWS VPC) destekler. Ayrıca, iş iletişimi için VPN güvenilirliğini ve güvenliğini sağlayan, daha güçlü VPN algoritması (IKEv2 & SHA-2) ile yüksek verimli VPN tüneli ve VPN yük dengesi / yük devretmesi için IPSec VPN Donanım motoruna sahip iş sınıfı ZyWALL VPN100.

Kesintisiz hizmet

ZyWALL VPN100, işletmelerin sürekli iletişim taleplerini karşılamalarına yardımcı olmak için yüksek performanslı ağ güvenliği sağlar. Görev kritik uygulamalarda, ZyWALL VPN Serisi özellikleri, cihazı veya bağlantı yük devretmeyi desteklemek için aktif pasif aygıt Yüksek Kullanılabilirlik (HA) hizmeti sunar.
ZyWALL VPN100, WAN yedekleme işlemleri için çoklu WAN yük dengeleme / yük devretme ve kapsamlı bir mobil geniş bant USB modem destek listesi sunar. ZyWALL VPN100 ayrıca, IPSec yük dengelemesini ve yük devretmeyi destekleyerek, VTI Arabirimi dağıtımlarıyla kritik öneme sahip VPN yük devretme için ek esneklik sağlar.

İçerik Filtrelemeli ZyWALL VPN100, kullanıcıların kötü amaçlı yazılım sitelerine veya şiddet içeren veya porno içerikli uygunsuz içeriğe erişmelerini önler. Geo Enforcer ile, IP adresleri belirli ülkelerdeki hacker sorgulamalarını engellemek veya kullanıcıların belirli veri kaynaklarını ziyaret etmelerini önlemek için coğrafi konumlara eşlenebilir. Bunlar, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, üretkenliği potansiyel olarak azaltabilecek web tehditlerinden veya sosyal ağ sitelerinden uzak durmasına yardımcı olabilir.

Kapsamlı Bağlantı

ZyWALL VPN100, küçük dükkanların, mağazaların ve restoranların sadece müşterilere kolay İnternet bağlantısı sağlamasına yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda Facebook'taki işinizin popülerliğini de artırmasına yardımcı olmak için Facebook Wi-Fi ile bütünleşiyor.

AP Denetleyici teknolojisini birleştiren ZyWALL VPN100, kullanıcıların AP'leri merkezi bir kullanıcı arabiriminden yönetebilmelerini sağlar. İşletmeler, minimum çaba ile yönetilen bir WiFi ağını dağıtabilir veya genişletebilir.

Hibrit VPN uygulaması

Yerel sunucular, uzak cihazlar ve ZyWALL VPN100 dağıtımları ile bulut tarafından barındırılan uygulamalar arasında yüksek hızlı, yüksek güvenlikli iletişim.
IPSec VPN yük dengeleme ve yük devretme özellikleri ile güvenli, güvenilir VPN bağlantısı, olağanüstü çalışma süresi için yüksek kullanılabilirlik hizmetleri sunar.
IPSec VPN üzerinden SSL, IPSec ve L2TP ile kolay kullanımlı, güvenli uzaktan erişim.
Merkezi ZyWALL Serisi, bulut tabanının faydalarından yararlanmak ve bulut merkezine uzanan öncül ağlara yatırım yapmak için güvenli erişim için Amazon VPC ile bir IPSec VPN bağlantısı kurabilir.

ZyWALL VPN100, VPN Firewall

Yönetilen Uygulama Güvenliği Hizmetleri

Şube ofisleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve Bilişim Teknolojileri yöneticileri, hizmet düzeylerini iyileştiren, son kullanıcı hizmet kesintilerini en aza indiren ve ağ bakım çalışmalarını azaltan yönetilen servis sağlayıcıları (MSP'ler) arasında VPN bağlantıları kurmak için Zyxel vpn100'ü kullanabilirler.
Sağlık hizmetleri, bankalar ve onların şube ofisleri gibi perakendeciler ve zincir mağazalar ZyWALL VPN100'ü ticari işlemler için güvenli bağlantılar (IPSec VPN) üzerinden dağıtabilirler.

ZyWALL VPN100, VPN Firewall

Teknik Özellikler
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Zyxel VPN 100 Firewall

  • Marka: Zyxel
  • Ürün Kodu: SPIB5901
  • Stok Durumu: 1
  • $541,99

  • KDV Hariç Fiyat: $459,31

0 yorum / Yorum Yap


Benzer Ürünler

Zyxel VPN 1000 Firewall

Zyxel VPN 1000 Firewall

Gruplar arası ağınızın gü..

$3.794,82 KDV Hariç Fiyat: $3.215,95

Etiketler: Zyxel, Firewall