Para Birimini Sayfanın Sol Üst Kısmından (₺) Türk Lirasına çevirebilirsiniz.


ZyWALL USG / 40 / 40W / 60 / 60W, küçük ölçekli işletmeler için zararlı yazılımlardan ve izinsiz uygulamalardan rakipsiz koruma sağlar.


İhtiyacınızın olduğu olduğu her yerde WiFi

BYOD'nin trendini ele alan ZyWALL USG Serisi, küçük işletmelere talep gördükleri yerde Wi-Fi sunmalarına yardımcı olur. USG40W ve USG60W, kutudan çıkar çıkmaz küçük ofisler için Wi-Fi sağlayabilen yerleşik single-radio ve dual-radio kablosuz erişim noktalarına sahiptir.

Zyxel AP Controller teknolojisine sahip entegre bir WLAN denetleyici, kullanıcıların merkezi bir kullanıcı arayüzünden 18'e kadar erişim noktasını yönetmelerini sağlar. USG Serisi, işletmelerin Wi-Fi talebi arttığında resepsiyon alanları ve toplantı odaları gibi diğer alanlarda Wi-Fi'yi kolayca sunmalarını sağlar.


Güvenlikte iç huzuru

ZyWALL USG Serisi yüksek fiyat etiketi olmadan kurumsal sınıf UTM Güvenlik Duvarı güvenliği sunar.


Güvenlik duvarı, Anti-Virüs, Anti-Spam, İçerik Filtreleme, IDP ve Uygulama Devriyesi gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma mekanizmalarıyla Facebook, Google Apps ve Netflix gibi Web uygulamalarının derin, kapsamlı bir şekilde korunmasını ve etkili bir şekilde kontrol edilmesini sağlar.


Yeni eklenen Content Filtering 2.0, algılama oranlarının gücünden güç sağlamak için Geo IP Engelleme özelliğini destekler. Artık küçük işletmelerin üretkenliği azaltan tehditler, spam veya sosyal ağ siteleri hakkında endişelenmelerine gerek yok.


Basitleştirilmiş yönetim prosedürü

Karmaşık yapılandırma ayarlarının yönetimi kafa karıştırıcı ve zaman alıcı olabilir. ZyWALL USG Serisi, giriş seviyesi ve SOHO kullanıcıları için GUI'de "kolay mod" ayarı sağlar. Kolay mod, cihazın yönetimini ve izlenmesini basitleştirmek için simge tabanlı bir özellik kümesi ve çekici bir kontrol paneli sunar. Uygulama ve işlev ayarları aynı zamanda kullanıcı dostu kurulum için entegre sihirbazlara sahiptir. ZyWALL USG Serisi kolay mod, giriş seviyesi kullanıcılarının ve SOHO kullanıcılarının çaba harcamadan yüksek hızlı ve güvenli ağlardan yararlanmalarına yardımcı olur.


Hızlı ve güvenli ürün yazılımı yükseltmeleri

Firmware güncellemelerini bulmak karmaşık ve kafa karıştırıcı  olabilir. Cihazınız için doğru sürümleri belirleme ve kurulumlarını yönetmekten bahsetmiyoruz bile.


ZyWALL USG Serisi bunu yeni Cloud Helper servisi ile çözüyor. Cloud Helper, güncel üretici yazılımı bilgilerinin aranması için basit bir adım sağlar. Özgünlüğünü ve güvenilirliğini sağlamak için resmi veritabanımızdan çıkarıldığında yeni bir ürün yazılımı derhal kullanıma sunulur.


Zyxel One Network deneyimi

Müşterilerimizi bir ağı dağıtma ve yönetme işlemlerinin tekrarlayan işlemlerinden kurtarmayı hedefleyen Zyxel One Network, müşterilerimizin iş öncelikleri üzerinde odaklanmalarını sağlayan yapılandırma, yönetim ve sorun giderme işlemlerini basitleştirmek için tasarlanmıştır. Zyxel One Network, hızlı ağ kurulumunu gerçekleştirmek için kullanımı kolay Zyxel One Network Utility (ZON Utility) aracını sunar. Zyxel Smart Connect, Zyxel ağ ekipmanlarının birbirini tanımasını ve ayrıca fabrika ayarlarına sıfırlama veya güç döngüsü gibi tek tuşla uzaktan kumanda işlevleriyle ağ bakımını daha da kolaylaştırmasını sağlar. Zyxel One Network, birden fazla ağ ürünü arasında ağ entegrasyonunu Wi-Fi AP'ye ve Ağ Geçidine yeniden tanımlar.


Güvenlik Analitiği ve Raporu

SecuReporter, ağ güvenliği tehditlerinin tanımlanması ve güvenlik hizmetleri istatistikleri, güvenlik olayları, uygulama kullanımı, web sitesi kullanımı, trafik kullanımı ve cihaz sağlığı durumu hakkında görsel analiz de dahil olmak üzere bir dizi analiz ve raporlama aracı içerir. Kullanıcılar ayrıca isteğe bağlı olarak raporlar oluşturabilir ve günlük, haftalık veya aylık zamanlamaları ayarlayabilirler.


Küçük işletmeler için hepsi bir arada UTM Güvenlik Duvarı

Anti-Virüs, Anti-Spam, İçerik Filtreleme 2.0, IDP ve Uygulama Devriyesi ile eksiksiz ağ koruması

IPSec VPN bağlantısı üzerinden sağlam SSL, IPSec ve L2TP

Birleşik Güvenlik Politikası

Entegre single-radio (USG40W) veya dual-radio (USG60W) kablosuz erişim noktası

SecuReporter, bulut tabanlı akıllı analitik ve rapor hizmeti.Hizmetler ve LisanslarZyWALL USG40 / 40W / 60 / 60W, hepsi bir arada bir cihazla maksimum performans ve güvenliği sağlamanın yanı sıra, farklı iş gereksinimlerine mükemmel bir şekilde uyum sağlayan eksiksiz bir özellik sunar. Kapsamlı ağ modülerliği, BT uzmanlarına, sistemi kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirmeleri konusunda da güç verir.


Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma ve uygulama optimizasyonu
undefined
Anti-Virüs, Anti-Spam ve İzinsiz Giriş Önleme'nin etkinleştirilmesi, iş ağları her türlü kötü amaçlı yazılım tehdidine karşı derin ve kapsamlı bir koruma sağlar.
Content Filtering 2.0, işletmelerin kötü niyetli veya işle ilgili olmayan Web sitelerine erişimlerini reddetmelerini sağlar.
Uygulama Devriyesi teknolojisi, işletmelerin yalnızca üretken olmayan Web uygulamalarını engelleme veya kısmalarını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda verimliliği artıran Web uygulamalarını optimize eder.

VPN uygulaması
undefined
 • Şube ofisleri, ortaklar ve ev kullanıcıları, siteden siteye IPSec VPN bağlantıları için ZyWALL Güvenlik Duvarları dağıtabilir.
 • Şubeler, her zaman çevrimiçi VPN bağlantısı için IPSec VPN HA'yı (yük dengeleme ve yük devretme) ek dağıtım yapabilir.
 • Uzak kullanıcılar, şirket kaynaklarına bilgisayarlarıyla veya akıllı telefonlarıyla SSL, IPSec ve L2TP üzerinden IPSec VPN üzerinden güvenli bir şekilde erişebilir.
 • Genel merkez ZyWALL USG'ler, çeşitli bulut tabanlı uygulamalara güvenli erişim için Amazon VPC / Microsoft Azure ile bir IPSec VPN bağlantısı kurabilir.
Hotspot Yönetimi
 • Yüksek hızlı internet erişimi.
 • Hizmet seviyesi.
 • Mevzuata uygunluk için günlük kaydı.
 • Birinci sınıf güvenlik kontrolü.
 • Çeşitli Ağ erişim kontrolü (ücretsiz veya ücretli erişim, sosyal giriş)Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Zyxel USG 40 Firewall Bundle (1 Yıl Lisans Dahil)

 • Marka: Zyxel
 • Ürün Kodu: SPIB1829
 • Stok Durumu: Stok Yok
 • $499,33

 • KDV Hariç Fiyat: $423,16

Etiketler: Zyxel