Para Birimini Sayfanın Sol Üst Kısmından (₺) Türk Lirasına çevirebilirsiniz.
  • Zyxel SFP-SX-D Transceiver Modül

Ürün Açıklaması ZYXEL SFP-SX-D TRANSCEIVER MODÜL
Marka Zyxel
TipiModül
Yoğunluklu Port tipi1Gbps

* Multi Mode Fiber SX MiniGBIC Modul
* 850 nm wavelength *550 Metre Max
  Transmission Mesafesi *LC Connector



Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Zyxel SFP-SX-D Transceiver Modül

  • Marka: Zyxel
  • Ürün Kodu: SPIB2720
  • Stok Durumu: 20
  • $69,09

  • KDV Hariç Fiyat: $58,55

0 yorum / Yorum Yap


Etiketler: Zyxel