Zyxel OLT1408A 8-port Optical Line Terminal W/ C+ GPON SFP MODEM


Esnek FTTH uygulamaları

Zyxel OLT1404A / OLT1408A 4/8 bağlantı noktalı GPON OLT, 4/8 ITU-T G.984 GPON fiber bağlantıları olan abonelere 500 / 1K FTTH sağlar. GPON OLT, 1: 128'e kadar bölünmüş oranları desteklerken, her SFP yuvası farklı servis erişimleri için hem sınıf C + hem de sınıf B + alıcı-vericileri destekler. 4/8-portlu pizza kutusu OLT, ince nüfuslu bölgelerde uygun maliyetli bir çözümdür ve 1U tasarımı, küçük boyutu ve kompakt tasarımı sayesinde kurulumu kolaylaştırır.


Ağ uygulamaları için çeşitli arayüzler

Zyxel 1U OLT, sekiz Gigabit Ethernet optik arabirimi, sekiz Gigabit Ethernet RJ-45 arabirimi ve dört 10G arabirimi dahil olmak üzere çeşitli arabirimleri destekler. 8 GE optik arabirimi, kurumsal kullanıcıların garantili bant genişliğinden yararlanmaları için P2P hizmetlerini destekler. RJ-45 GE arabirimleri, dikey uygulamalar veya MSAN, VoIP AG ve daha fazlası gibi toplu erişim ağ teknolojileri için yerel sunucu bağlantılarını kolaylaştırır. Müşteriler, daha fazla hizmeti sorunsuz bir şekilde entegre etmek için daha fazla esnekliğe ve birleşik yönetime sahip olabilir. 10G arayüzleri halka koruması için ERPS fonksiyonu ile veya bant genişliğinden ödün vermeden diğer GPON cihazlarını basamaklamak için kullanılabilir.
Gelişmiş üçlü oyun ve toplu dağıtım işlevleri

Zyxel OLT1404A / OLT1408A, QoS, güvenlik ve çok noktaya yayın işlevlerini destekler; ayrıca tüm abonelere gereksiz çok noktaya yayın yönlendirmesini önlemek için IGMP gözetleme özelliğine sahiptir, bu da yayın videosu gibi çok noktaya yayın uygulamaları için bant genişliği kullanımını optimize eder. OLT1404A / OLT1408A, kaynağı video akışı isteyen tüm VLAN'lara dağıtan çok noktaya yayın VLAN özelliğini de destekler.


Yüksek güvenilirlikli ağ dağıtımları

Zyxel OLT1404A / OLT1408A, AC veya DC güç kaynakları ile uyumlu bir güç kaynağına ve ekstra bir pil şarj işlevine sahip, sıcaklıkla sertleştirilmiş bir uzak sistemdir. OLT, -40 ° C ila 65 ° C arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir ve bu da dünya çapında çeşitli ortam koşullarını karşılamasını sağlar. OLT1404A / OLT1408A pil şarj cihazı işleviyle birlikte geldiğinden, müşterinin OLT1404A / OLT1408A'ya güç sağlamak ve aynı zamanda yedek pili şarj etmek için ek Anahtar Modülü Doğrultucuya (SMR) ihtiyacı yoktur. Sadece CAPEX'i azaltmakla kalmaz, aynı zamanda dağıtımı da daha kolaydır.


Gelişmiş OAM ve P özellikleri

Zyxel OLT1404A / OLT1408A, web konsoluyla birlikte yerel konsol bağlantı noktası, Telnet ve SNMP v1 / v2 / v3 tabanlı EMS (NetAtlas EMS) gibi çeşitli yönetim yöntemleri sağlar. Yönetim fonksiyonları alarm ve durum gözetimi, konfigürasyon yönetimi, performans yönetimi ve hata yönetimini içerir. NetAtlas EMS ayrıca kısmi MIB nesnelerinin özelleştirme ve güvenlik amacıyla tanımlanabileceği ve erişilebileceği görünüme dayalı MIB yönetimi sağlar. OLT1404A / OLT1408A, operatörlerin herhangi bir PC, dizüstü bilgisayar veya akıllı telefondaki herhangi bir tarayıcı üzerinden yönetebilmelerini sağlayan kullanıcı dostu bir web GUI sunar.

*https://www.zyxel.com/tr/tr/products_services/1U-Pizza-Box-4-8-port-GPON-OLT-OLT1404A-OLT1408A/overview

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Zyxel OLT1408A 8-port Optical Line Terminal W/ C+ GPON SFP MODEM

  • Marka: Zyxel
  • Ürün Kodu: SPIB7067
  • Stok Durumu:
  • $6.962,57

  • Vergiler Hariç: $5.900,48

Etiketler: Zyxel