Para Birimini Sayfanın Sol Üst Kısmından (₺) Türk Lirasına çevirebilirsiniz.
İmrenilen oyun koleksiyonunuz için taşınabilir depolama

WD_Black™ P10 Game Drive, rekabet üstünlüğünü korumanız için gereken performans arttırıcı araçları konsolunuza veya kişisel bilgisayarınıza sağlar. Oyun arşivlerini taşınabilir bir form faktöründe saklayarak konsol veya kişisel bilgisayarların potansiyelini arttırmak isteyen oyuncular için özel olarak üretilmiş, 5 TB’a kadar kapasitelerde bulunan üst düzey bir harici HDD’dir. WD_Black™ P10 Game Drive ile artık oyununuzu istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Krallığınızı Genişletin
Oyun arşiviniz büyüdükçe, eski favorilerinizi saklayacak ekstra alanın yanı sıra, yeni bulduğunuz kıymetli oyunları da saklayacak alana ihtiyacınız olacak. WD_Black™ P10 Game Drive, 125 oyuna3 kadar alabilen 5 TB’a kadar kapasitelerle gelir, böylece konsolunuzda veya kişisel bilgisayarınızda yenilere yer açmak için silerek oyunlardan ödün vermeniz gerekmez.

Sİz Nereye, Oyunlarınız Oraya
Nerede olursanız olun, oyuna hızlıca girin. WD_Black™ P10 Game Drive'ın kolaylıkla taşınabilen ve oldukça dayanıklı olan form faktörü, arşivinizi gittiğiniz her yere götürebilme olanağı sağlar. Tek yapmanız gereken takmak, giriş yapmak ve imrenilen koleksiyonunuzdaki herhangi bir oyunu oynaya hazırsınız4.

Daha İyisi İçin Üretildi
WD_Black™ cihazlarının içinde bulunan her şey, ne oynadığınıza bakmaksızın oyununuzu daha ileri taşımak için özel olarak tasarlandı. 140 MB/sn2’ye kadar hızlara ve 5 TB1’a kadar ekstra depolama alanına sahip olan WD_Black™ P10 Game Drive, oyununuzu sürdürmenizi ve sınırlama olmadan oynamanızı sağlayarak, konsolunuzu veya kişisel bilgisayarınızı yeni performans seviyelerine taşır.

Mirasımız Yaşamaya Devam Ediyor
Denemiş ve gerçek oyuncular canları (veya save’leri) pahasına WD_Black™’e güvenirler. WD_Black™ ile görevimiz basittir: oyunlarınızı korumaya ve arttırmaya adanmış bir marka olmak. Video oyunlarınızda yeni efsaneler yaratırken WD_Black™ P10 Game Drive’ın güvenilirlik, optimize edilmiş hız artışları, genişleme ve 3 yıl sınırlı garanti sunarak yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.

Endİşelenmeden Kazanın
Konu premium depolamanızı genişletme ve performansını artırma olduğunda WD_Black™ limtileri kırıyor. Oyuncular için özel olarak tasarlanan WD_Black™ P10 Game Drive, konsolunuza veya kişisel bilgisayarınıza ihtiyacı olan güvenilirliği, sağlıklı performans artışını ve kapasiteyi sağlar, böylece donanımınız için endişelenmeye daha az, kazanmaya daha fazla zaman harcarsınız.

Kapasite
4 TB
Arayüz
USB 3.2 Gen 1
Connector
Micro B
Uyumluluk
Playstation™ 4 Pro veya sistem yazılım sürümü 4.50 veya üzeri olan PS4
Xbox One™
Windows® 8.1, 10
macOS 10.11+
Boyutlar (L X W X H)
118" x 88" x 20.8mm
Kutuda
WD_BLACK™ P10 Game Drive
Hızlı kurulum kılavuzu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

WD Black P10 GAME DRIVE 4TB Black WDBA3A0040BBK-WESN

  • Marka: WD
  • Ürün Kodu: SPIB6132
  • Stok Durumu: Stok Yok
  • $148,92

  • KDV Hariç Fiyat: $126,20

0 yorum / Yorum Yap


Etiketler: WD