Tür SAN Depolama
Boyutu 1U
Toplam Kapasite BOŞ
Bağlantı FC + iSCSI

Lenovo ThinkSystem DM5100F, orta ölçekli işletmeler için performans, basitlik, kapasite, güvenlik ve yüksek kullanılabilirlik sağlamak üzere tasarlanmış birleşik, tamamı NVMe flash depolama sistemidir. ONTAP depolama yönetimi yazılımı tarafından desteklenen DM5100F, çok çeşitli ana bilgisayar bağlantı seçenekleri ve gelişmiş veri yönetimi özellikleriyle kurumsal sınıf depolama yönetimi yetenekleri sunar. DM5100F, büyük veri ve analitik, yapay zeka, mühendislik ve tasarım, kurumsal uygulamalar ve diğer depolama I / O yoğun uygulamaları dahil olmak üzere çok çeşitli kurumsal iş yükleri için mükemmel bir seçimdir.

ThinkSystem DM5100F modelleri, iki denetleyici, 128 GB RAM ve 16 GB pil destekli NVRAM (denetleyici başına 64 GB RAM ve 8 GB NVRAM) ve 24 SFF çalışırken değiştirilebilir sürücü yuvası (2U24 form faktörü) içeren 2U rafa monte denetleyici muhafazalarıdır . Denetleyiciler, yapılandırmaya bağlı olarak ana bilgisayar bağlantısı için evrensel 1/10/25 GbE NAS / iSCSI veya 8/16/32 Gb Fiber Kanal (FC) bağlantı noktaları veya 1/10/25 GbE RJ-45 bağlantı noktaları sağlar.

Tek bir ThinkSystem DM5100F Depolama Dizisi, bir Lenovo ThinkSystem DM240N 2U24 SFF Genişletme Muhafazasının eklenmesiyle 48 NVMe SSD'ye ölçeklenir. 12x'e kadar DM5100F Depolama Dizileri, bir NAS ortamında kümelenmiş bir sistemde birleştirilebilir veya 6x'e kadar DM5100F Depolama Dizileri, bir SAN ortamında kümelenmiş bir sistemde birleştirilebilir.

Biliyor musun?
Tek bir ThinkSystem DM5100F, 48x 15,36 TB sürücüler kullanarak 737 TB'a kadar ham depolama kapasitesini ölçeklendirir. Bir DM5100F depolama sistemi kümesi, NAS için 8,8 PB'ye (12 sistem) veya SAN ortamları (6 sistem) için 4,4 PB'ye kadar ölçeklenebilir.

ThinkSystem DM5100F, aynı anda 1 GbE, 10 GbE veya 25 GbE NAS ve iSCSI ve 8 Gb, 16 Gb veya 32 Gb Fiber Kanal protokollerini destekleyen birleşik dosya ve blok depolama bağlantısı sunar.

Ana Özellikler
ThinkSystem DM5100F aşağıdaki temel özellikleri ve faydaları sunar:

Uygun bir fiyat noktasında yüksek performans ve düşük gecikme süresi sunan kompakt NVMe Flash depolama sistemi, her boyuttaki müşterinin analitik ve yapay zeka dağıtımlarını geliştirmesine ve uygulamaların verilere erişimini hızlandırmasına olanak tanır.
Hibrit veya HDD tabanlı çözümlere göre daha yüksek hızlı depolama talebini karşılamak ve daha düşük güç kullanımı ve toplam sahip olma maliyeti ile daha yüksek IOP ve bant genişliği sağlamak için tümüyle flash dizisi özellikleri.
Yüksek kullanılabilirlik ve performans için çift etkin / etkin denetleyici yapılandırmalarına sahip birleşik, tüm flash depolama.
Anlık görüntüler, birim kopyalama, hizmet kalitesi, ince kaynak sağlama, sıkıştırma, veri tekilleştirme, şifreleme, disk tabanlı yedekleme, uygulama ve sanal makine farkındalı yedekleme, hızlı veri kurtarma dahil olmak üzere ekstra ücret ödemeden sunulan zengin bir standart depolama yönetimi işlevleri seti , kümeleme, eşzamanlı çoğaltma ve eşzamansız çoğaltma.
AIOP'leri kullanan bulut tabanlı depolama yönetimi platformumuzu kullanarak ThinkSystem Storage ortamının bakımını ve optimizasyonunu basitleştirin ve otomatikleştirin, bu da daha az risk ve daha yüksek kullanılabilirlik ile sonuçlanır.
Sorunları gerçekleşmeden önce tahmin edin ve sistem sağlığını ve kullanılabilirliğini iyileştirmek için yapay zeka aracılığıyla kurallara uygun rehberlik sağlayın.
RAID-DP ve RAID-TEC ile geliştirilmiş performans ve veri korumasının yanı sıra geleneksel RAID 4 desteği.
1/10/25 GbE NAS ve iSCSI ve 8/16/32 Gb Fiber Kanal bağlantısı dahil olmak üzere birleşik NAS ve SAN depolama protokolleri desteğiyle çeşitli istemci ihtiyaçlarını karşılayacak esnek ana bilgisayar bağlantısı.
Denetleyici kasasında ve genişletme kasasında 24x 2,5 inç'e kadar küçük form faktörlü (SFF) sürücülerle çok yollu NVMe sürücü tarafı bağlantısı.
WORM (bir kez yaz, çok oku) veri koruması (SnapLock) ve nesne depolama katmanlama (FabricPool) dahil olmak üzere isteğe bağlı lisanslı işlevler.
NAS bağlantısı için 12 adede kadar ThinkSystem DM Serisi depolama sisteminin veya SAN bağlantısı için altı adede kadar DM Serisi depolama sisteminin ölçeklenebilir kümelenmesi.
Kolay sistem kurulumu ve yönetimi için sezgisel, web tabanlı GUI.
Lenovo XClarity, birden çok sistemde otomatikleştirilmiş aracısız keşif, envanter, izleme ve platforma özgü ek işlevler sağlayan Lenovo x86 sunucularının, anahtarlarının ve depolamasının merkezi sistem yönetimi için destek sağlar.
Denetleyiciler ve I / O modülleri, güç kaynakları ve kesintiye neden olmayan ürün yazılımı yükseltmeleri dahil olmak üzere yedekli çalışırken değiştirilebilir bileşenlerle% 99,9999 kullanılabilirlik için tasarlanmıştır.
Oracle VM için sertifikalı depolama.
Citrix XenServer için sertifikalı depolama
ThinkSystem DM5100F, 2,5 inç NVMe SSD'leri destekler ve tüm sürücüler çift bağlantı noktalı ve çalışırken değiştirilebilir. DM5100F, bir DM240N 2U24 SFF genişletme muhafazasının eklenmesini destekler ve sürücüler dinamik olarak eklenmek üzere tasarlanmıştır, bu da sürekli artan kapasite taleplerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde yanıt vermeye yardımcı olur.

DM5100F, aşağıdaki özelliklerle yüksek düzeyde sistem ve veri kullanılabilirliği sunar:

Otomatik yük dengeleme ve yük devretme özellikli çift etkin denetleyiciler (yüksek kullanılabilirlik çifti)
Denetleyici başına 8 GB kullanılabilir fiziksel bellek kullanan yansıtılmış, pil destekli NVRAM denetleyici
Otomatik sürücü hatası algılama ve yeniden oluşturma özellikli çift bağlantı noktalı NVMe SSD'ler
SFP + alıcı-vericiler, denetleyiciler, I / O modülleri, güç kaynakları ve sürücüler dahil yedekli, çalışırken değiştirilebilir ve müşteri tarafından değiştirilebilir donanım bileşenleri
Ana bilgisayar ile çoklu yol içeren sürücüler arasındaki veri yolu için otomatik yük devretme
Kesintisiz denetleyici ve sürücü ürün yazılımı yükseltmeleri
Ölçeklenebilir kümeleme

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LENOVO 7D3KCTO1WW Thinksystem DM5100F 11.4TB 32Gb FC DMO

  • Marka: Lenovo
  • Ürün Kodu: SPIB8461
  • Stok Durumu:
  • $129.912,03

  • Vergiler Hariç: $110.094,94

Etiketler: Lenovo, Sunucu, Depolama