Sunucu Aksesuarları

Sunucu Aksesuarları

Dell 1U/2U STATIC RAILS FOR 2-POST AND 4-POST RACKS 770-BBIF

Dell 1U/2U STATIC RAILS FOR 2-POST AND 4-POST RACKS 770-BBIF

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$96,31 Vergiler Hariç: $81,62

Dell 6G MINI SAS HD TO MINI SAS Cable 2M 470-13425

Dell 6G MINI SAS HD TO MINI SAS Cable 2M 470-13425

Ürün Açı..

$161,33 Vergiler Hariç: $136,72

Dell HOT PLUG Power Supply 550W 450-AEIE

Dell HOT PLUG Power Supply 550W 450-AEIE

Ürün Açı..

$286,96 Vergiler Hariç: $243,19

Dell Poweredge OEM SAS-SATAU 2.5 v3 HDD CARRIER KG7NR

Dell Poweredge OEM SAS-SATAU 2.5 v3 HDD CARRIER KG7NR

Ürün Açı..

$61,66 Vergiler Hariç: $52,25

Dell QLOGIC 2560 Single PORT 8GB FIBRE CHANNEL HBA 406-10694

Dell QLOGIC 2560 Single PORT 8GB FIBRE CHANNEL HBA 406-10694

Ürün Açı..

$779,79 Vergiler Hariç: $660,84

HP 1XM33AA Z4 G4 FAN AND FRONT CARD GUIDE KIT

HP 1XM33AA Z4 G4 FAN AND FRONT CARD GUIDE KIT

Ürün Açıklaması HP 1XM..

$23,98 Vergiler Hariç: $20,32

HP 2HW42AA Z4/Z6 G4 DEPTH ADJ FXD RAIL RACK KIT

HP 2HW42AA Z4/Z6 G4 DEPTH ADJ FXD RAIL RACK KIT

Ürün Açıklaması HP 2HW..

$142,30 Vergiler Hariç: $120,59

HPE 805349-B21 16GB DDR4 2400 MHz 1Rx16 PC4 REGISTERED R KIT

HPE 805349-B21 16GB DDR4 2400 MHz 1Rx16 PC4 REGISTERED R KIT

Ürün Açıklaması HPE 80..

$269,87 Vergiler Hariç: $228,70

HPE 861686-B21 1TB SATA 7.2K LFF LP DS HDD

HPE 861686-B21 1TB SATA 7.2K LFF LP DS HDD

Ürün Açı..

$147,90 Vergiler Hariç: $125,34

HPE 865408-B21 GEN 10 (1 x 500W )Power Supply KIT

HPE 865408-B21 GEN 10 (1 x 500W )Power Supply KIT

Ürün Açıklaması HPE 86..

$162,25 Vergiler Hariç: $137,50

HPE 870548-B21 DL GEN10 x8 x16 x8 RISER KIT

HPE 870548-B21 DL GEN10 x8 x16 x8 RISER KIT

Ürün Açı..

$103,21 Vergiler Hariç: $87,47

HPE 874572-B21 HPE ML350 GEN10 REDUNDANT FAN CAGE KIT

HPE 874572-B21 HPE ML350 GEN10 REDUNDANT FAN CAGE KIT

Ürün Açıklaması HPE 87..

$177,53 Vergiler Hariç: $150,45

HPE AK344A 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA

HPE AK344A 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA

Ürün Açıklaması HPE AK..

$375,89 Vergiler Hariç: $318,55

HPE C8R24B MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

HPE C8R24B MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

Ürün Açıklaması HPE C8..

$690,08 Vergiler Hariç: $584,81

HPE C8R24BR MSA 16Gb SW FC SFP 4pk REMAN XCVR

HPE C8R24BR MSA 16Gb SW FC SFP 4pk REMAN XCVR

Aksesuar Türü Yedekleme-V..

$844,97 Vergiler Hariç: $716,08

HPE P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

HPE P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

Ürün Açı..

$1.108,08 Vergiler Hariç: $939,05

HPE QK733A 2M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

HPE QK733A 2M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

Aksesuar Türü Yedekleme-V..

$77,37 Vergiler Hariç: $65,57

HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

Ürün Açıklaması HPE QK..

$96,75 Vergiler Hariç: $81,99

Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE Interface CARD-PCIE 2.0 X4

Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE Interface CARD-PCIE 2.0 X4

Ürün Açı..

$55,17 Vergiler Hariç: $46,75

Huawei BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB TFM

Huawei BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB TFM

Ürün Açıklaması HUAWEI..

$95,06 Vergiler Hariç: $80,56

Huawei BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM Cable Module

Huawei BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM Cable Module

Ürün Açıklaması HUAWEI..

$106,55 Vergiler Hariç: $90,30

Huawei LKBQZUSW HARD Disk PACKING BOX

Huawei LKBQZUSW HARD Disk PACKING BOX

Ürün Açı..

$7,17 Vergiler Hariç: $6,08

Huawei NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U

Huawei NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U

Mobil Data Center..

$1.589,93 Vergiler Hariç: $1.347,40

Lenovo 01CV750 QLOCIG 16GB FC Single PORT HBA

Lenovo 01CV750 QLOCIG 16GB FC Single PORT HBA

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$581,66 Vergiler Hariç: $492,93

Lenovo 4XH7A08777 Thinksystem SR590 x8 x8 x8 PCIE FH Riser 1 Kit

Lenovo 4XH7A08777 Thinksystem SR590 x8 x8 x8 PCIE FH Riser 1 Kit

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$77,02 Vergiler Hariç: $65,27

Lenovo 4XH7A08780 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Lenovo 4XH7A08780 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Ürün Açı..

$65,63 Vergiler Hariç: $55,62

Lenovo 7N67A00883 Thinksystem 750W PLATINUM HOT-SWAP Power Supply

Lenovo 7N67A00883 Thinksystem 750W PLATINUM HOT-SWAP Power Supply

Tipi SunucuGüç 750 WattAn..

$160,10 Vergiler Hariç: $135,68

Lenovo 7XA7A05926 Thinksystem EXTERNAL USB DVD-RW OPTICAL Disk Drive

Lenovo 7XA7A05926 Thinksystem EXTERNAL USB DVD-RW OPTICAL Disk Drive

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$65,63 Vergiler Hariç: $55,62

Lenovo 7XH7A02677 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Lenovo 7XH7A02677 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Ürün Açı..

$65,63 Vergiler Hariç: $55,62

Lenovo 7XH7A02679 Thinksystem SR650 PCIE FH Riser 2 Kit (x16/x8)/(x16/x16)

Lenovo 7XH7A02679 Thinksystem SR650 PCIE FH Riser 2 Kit (x16/x8)/(x16/x16)

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$65,63 Vergiler Hariç: $55,62

Lenovo 7XH7A06254 2.5in SATA SAS 8-BAY Backplane Kit 2U

Lenovo 7XH7A06254 2.5in SATA SAS 8-BAY Backplane Kit 2U

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$135,97 Vergiler Hariç: $115,23

Lenovo 7Y37A01085 Thinksystem RAID 4GB FLASH Upgrade

Lenovo 7Y37A01085 Thinksystem RAID 4GB FLASH Upgrade

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$820,83 Vergiler Hariç: $695,62

Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 32 (1 Sayfa)