Sunucu Aksesuarları

Sunucu Aksesuarları

Dell 1U/2U STATIC RAILS FOR 2-POST AND 4-POST RACKS 770-BBIF

Dell 1U/2U STATIC RAILS FOR 2-POST AND 4-POST RACKS 770-BBIF

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$98,28 Vergiler Hariç: $83,29

Dell 6G MINI SAS HD TO MINI SAS Cable 2M 470-13425

Dell 6G MINI SAS HD TO MINI SAS Cable 2M 470-13425

Ürün Açı..

$163,62 Vergiler Hariç: $138,66

Dell HOT PLUG Power Supply 550W 450-AEIE

Dell HOT PLUG Power Supply 550W 450-AEIE

Ürün Açı..

$290,82 Vergiler Hariç: $246,46

Dell Poweredge OEM SAS-SATAU 2.5 v3 HDD CARRIER KG7NR

Dell Poweredge OEM SAS-SATAU 2.5 v3 HDD CARRIER KG7NR

Ürün Açı..

$63,27 Vergiler Hariç: $53,62

Dell QLOGIC 2560 Single PORT 8GB FIBRE CHANNEL HBA 406-10694

Dell QLOGIC 2560 Single PORT 8GB FIBRE CHANNEL HBA 406-10694

Ürün Açı..

$788,57 Vergiler Hariç: $668,28

HP 1XM33AA Z4 G4 FAN AND FRONT CARD GUIDE KIT

HP 1XM33AA Z4 G4 FAN AND FRONT CARD GUIDE KIT

Ürün Açıklaması HP 1XM..

$23,20 Vergiler Hariç: $19,66

HP 2HW42AA Z4/Z6 G4 DEPTH ADJ FXD RAIL RACK KIT

HP 2HW42AA Z4/Z6 G4 DEPTH ADJ FXD RAIL RACK KIT

Ürün Açıklaması HP 2HW..

$137,08 Vergiler Hariç: $116,17

HPE 861686-B21 1TB SATA 7.2K LFF LP DS HDD

HPE 861686-B21 1TB SATA 7.2K LFF LP DS HDD

Ürün Açı..

$138,60 Vergiler Hariç: $117,46

HPE 865408-B21 GEN 10 (1 x 500W )Power Supply KIT

HPE 865408-B21 GEN 10 (1 x 500W )Power Supply KIT

Ürün Açıklaması HPE 86..

$151,82 Vergiler Hariç: $128,66

HPE 870548-B21 DL GEN10 x8 x16 x8 RISER KIT

HPE 870548-B21 DL GEN10 x8 x16 x8 RISER KIT

Ürün Açı..

$97,99 Vergiler Hariç: $83,04

HPE 874572-B21 HPE ML350 GEN10 REDUNDANT FAN CAGE KIT

HPE 874572-B21 HPE ML350 GEN10 REDUNDANT FAN CAGE KIT

Ürün Açıklaması HPE 87..

$166,46 Vergiler Hariç: $141,07

HPE AK344A 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA

HPE AK344A 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA

Ürün Açıklaması HPE AK..

$351,60 Vergiler Hariç: $297,97

HPE C8R24B MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

HPE C8R24B MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

Ürün Açıklaması HPE C8..

$642,71 Vergiler Hariç: $544,67

HPE P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

HPE P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

Ürün Açı..

$1.068,35 Vergiler Hariç: $905,38

HPE QK733A 2M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

HPE QK733A 2M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

Aksesuar Türü Yedekleme-V..

$76,22 Vergiler Hariç: $64,59

HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

Ürün Açıklaması HPE QK..

$94,15 Vergiler Hariç: $79,79

Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE Interface CARD-PCIE 2.0 X4

Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE Interface CARD-PCIE 2.0 X4

Ürün Açı..

$56,71 Vergiler Hariç: $48,06

Huawei BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB TFM

Huawei BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB TFM

Ürün Açıklaması HUAWEI..

$97,02 Vergiler Hariç: $82,22

Huawei BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM Cable Module

Huawei BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM Cable Module

Ürün Açıklaması HUAWEI..

$108,62 Vergiler Hariç: $92,05

Huawei LKBQZUSW HARD Disk PACKING BOX

Huawei LKBQZUSW HARD Disk PACKING BOX

Ürün Açı..

$7,23 Vergiler Hariç: $6,13

Huawei NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U

Huawei NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U

Mobil Data Center..

$1.606,82 Vergiler Hariç: $1.361,71

Lenovo 01CV750 QLOCIG 16GB FC Single PORT HBA

Lenovo 01CV750 QLOCIG 16GB FC Single PORT HBA

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$594,59 Vergiler Hariç: $503,89

Lenovo 4XH7A08780 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Lenovo 4XH7A08780 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Ürün Açı..

$67,93 Vergiler Hariç: $57,57

Lenovo 7N67A00883 Thinksystem 750W PLATINUM HOT-SWAP Power Supply

Lenovo 7N67A00883 Thinksystem 750W PLATINUM HOT-SWAP Power Supply

Tipi SunucuGüç 750 WattAn..

$148,04 Vergiler Hariç: $125,46

Lenovo 7XA7A05926 Thinksystem EXTERNAL USB DVD-RW OPTICAL Disk Drive

Lenovo 7XA7A05926 Thinksystem EXTERNAL USB DVD-RW OPTICAL Disk Drive

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$77,51 Vergiler Hariç: $65,69

Lenovo 7XH7A02677 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Lenovo 7XH7A02677 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Ürün Açı..

$68,58 Vergiler Hariç: $58,12

Lenovo 7XH7A02679 Thinksystem SR650 PCIE FH Riser 2 Kit (x16/x8)/(x16/x16)

Lenovo 7XH7A02679 Thinksystem SR650 PCIE FH Riser 2 Kit (x16/x8)/(x16/x16)

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$78,79 Vergiler Hariç: $66,77

Lenovo 7XH7A06254 2.5in SATA SAS 8-BAY Backplane Kit 2U

Lenovo 7XH7A06254 2.5in SATA SAS 8-BAY Backplane Kit 2U

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$145,54 Vergiler Hariç: $123,34

Lenovo 7Y37A01085 Thinksystem RAID 4GB FLASH Upgrade

Lenovo 7Y37A01085 Thinksystem RAID 4GB FLASH Upgrade

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$770,28 Vergiler Hariç: $652,78

Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)