Sunucu Aksesuarları

Sunucu Aksesuarları

Dell 1U/2U STATIC RAILS FOR 2-POST AND 4-POST RACKS 770-BBIF

Dell 1U/2U STATIC RAILS FOR 2-POST AND 4-POST RACKS 770-BBIF

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$97,31 Vergiler Hariç: $82,47

Dell 6G MINI SAS HD TO MINI SAS Cable 2M 470-13425

Dell 6G MINI SAS HD TO MINI SAS Cable 2M 470-13425

Ürün Açı..

$162,33 Vergiler Hariç: $137,57

Dell HOT PLUG Power Supply 550W 450-AEIE

Dell HOT PLUG Power Supply 550W 450-AEIE

Ürün Açı..

$287,97 Vergiler Hariç: $244,04

Dell Poweredge OEM SAS-SATAU 2.5 v3 HDD CARRIER KG7NR

Dell Poweredge OEM SAS-SATAU 2.5 v3 HDD CARRIER KG7NR

Ürün Açı..

$62,66 Vergiler Hariç: $53,10

Dell QLOGIC 2560 Single PORT 8GB FIBRE CHANNEL HBA 406-10694

Dell QLOGIC 2560 Single PORT 8GB FIBRE CHANNEL HBA 406-10694

Ürün Açı..

$780,79 Vergiler Hariç: $661,69

HP 1XM33AA Z4 G4 FAN AND FRONT CARD GUIDE KIT

HP 1XM33AA Z4 G4 FAN AND FRONT CARD GUIDE KIT

Ürün Açıklaması HP 1XM..

$23,12 Vergiler Hariç: $19,59

HP 2HW42AA Z4/Z6 G4 DEPTH ADJ FXD RAIL RACK KIT

HP 2HW42AA Z4/Z6 G4 DEPTH ADJ FXD RAIL RACK KIT

Ürün Açıklaması HP 2HW..

$137,55 Vergiler Hariç: $116,57

HPE 861686-B21 1TB SATA 7.2K LFF LP DS HDD

HPE 861686-B21 1TB SATA 7.2K LFF LP DS HDD

Ürün Açı..

$141,97 Vergiler Hariç: $120,31

HPE 865408-B21 GEN 10 (1 x 500W )Power Supply KIT

HPE 865408-B21 GEN 10 (1 x 500W )Power Supply KIT

Ürün Açıklaması HPE 86..

$155,51 Vergiler Hariç: $131,79

HPE 870548-B21 DL GEN10 x8 x16 x8 RISER KIT

HPE 870548-B21 DL GEN10 x8 x16 x8 RISER KIT

Ürün Açı..

$100,32 Vergiler Hariç: $85,02

HPE 874572-B21 HPE ML350 GEN10 REDUNDANT FAN CAGE KIT

HPE 874572-B21 HPE ML350 GEN10 REDUNDANT FAN CAGE KIT

Ürün Açıklaması HPE 87..

$170,52 Vergiler Hariç: $144,51

HPE AK344A 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA

HPE AK344A 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA

Ürün Açıklaması HPE AK..

$360,21 Vergiler Hariç: $305,26

HPE C8R24B MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

HPE C8R24B MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

Ürün Açıklaması HPE C8..

$658,51 Vergiler Hariç: $558,06

HPE P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

HPE P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

Ürün Açı..

$1.057,80 Vergiler Hariç: $896,44

HPE QK733A 2M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

HPE QK733A 2M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

Aksesuar Türü Yedekleme-V..

$75,46 Vergiler Hariç: $63,95

HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

Ürün Açıklaması HPE QK..

$93,23 Vergiler Hariç: $79,01

Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE Interface CARD-PCIE 2.0 X4

Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE Interface CARD-PCIE 2.0 X4

Ürün Açı..

$56,17 Vergiler Hariç: $47,60

Huawei BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB TFM

Huawei BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB TFM

Ürün Açıklaması HUAWEI..

$96,06 Vergiler Hariç: $81,41

Huawei BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM Cable Module

Huawei BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM Cable Module

Ürün Açıklaması HUAWEI..

$107,56 Vergiler Hariç: $91,15

Huawei LKBQZUSW HARD Disk PACKING BOX

Huawei LKBQZUSW HARD Disk PACKING BOX

Ürün Açı..

$7,17 Vergiler Hariç: $6,08

Huawei NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U

Huawei NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U

Mobil Data Center..

$1.590,94 Vergiler Hariç: $1.348,25

Lenovo 01CV750 QLOCIG 16GB FC Single PORT HBA

Lenovo 01CV750 QLOCIG 16GB FC Single PORT HBA

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$612,99 Vergiler Hariç: $519,48

Lenovo 4XH7A08780 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Lenovo 4XH7A08780 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Ürün Açı..

$67,27 Vergiler Hariç: $57,01

Lenovo 7N67A00883 Thinksystem 750W PLATINUM HOT-SWAP Power Supply

Lenovo 7N67A00883 Thinksystem 750W PLATINUM HOT-SWAP Power Supply

Tipi SunucuGüç 750 WattAn..

$154,95 Vergiler Hariç: $131,31

Lenovo 7XA7A05926 Thinksystem EXTERNAL USB DVD-RW OPTICAL Disk Drive

Lenovo 7XA7A05926 Thinksystem EXTERNAL USB DVD-RW OPTICAL Disk Drive

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$72,37 Vergiler Hariç: $61,33

Lenovo 7XH7A02677 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Lenovo 7XH7A02677 Thinksystem SR550 SR590 SR650 X8 PCIE FH Riser 1 Kit

Ürün Açı..

$73,64 Vergiler Hariç: $62,41

Lenovo 7XH7A02679 Thinksystem SR650 PCIE FH Riser 2 Kit (x16/x8)/(x16/x16)

Lenovo 7XH7A02679 Thinksystem SR650 PCIE FH Riser 2 Kit (x16/x8)/(x16/x16)

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$78,02 Vergiler Hariç: $66,12

Lenovo 7XH7A06254 2.5in SATA SAS 8-BAY Backplane Kit 2U

Lenovo 7XH7A06254 2.5in SATA SAS 8-BAY Backplane Kit 2U

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$150,30 Vergiler Hariç: $127,37

Lenovo 7Y37A01085 Thinksystem RAID 4GB FLASH Upgrade

Lenovo 7Y37A01085 Thinksystem RAID 4GB FLASH Upgrade

Aksesuar Türü Sunucu Aksa..

$860,82 Vergiler Hariç: $729,51

Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)