Para Birimini Sayfanın Sol Üst Kısmından (₺) Türk Lirasına çevirebilirsiniz.
  • Huawei QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICA
Ürün Açıklaması HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MODE (850NM 0.15KM MPO)(CONNECT TO FOUR SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Huawei QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICA

  • Marka: Huawei
  • Ürün Kodu: SPIB3903
  • Stok Durumu: 3
  • $559,10

  • KDV Hariç Fiyat: $473,81

Etiketler: Huawei