Para Birimini Sayfanın Sol Üst Kısmından (₺) Türk Lirasına çevirebilirsiniz.
  • HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable


Ürün Açıklaması HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL CABLE
Aksesuar TürüYedekleme-Veri Depolama Aksamı


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

HPE QK734A 5M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL Cable

  • Marka: HPE
  • Ürün Kodu: SPIB2938
  • Stok Durumu: 4
  • $94,15

  • KDV Hariç Fiyat: $79,79

Etiketler: HPE