Mağazamıza Üye olun İndirim Kuponları ve Kampanyaları kaçırmayın. Detaylar

Birincil, ikincil ve yedekleme/DR iş yükleriniz için düşük maliyetli flaş depolama bulmakta zorlanıyor musunuz? HPE Nimble Storage Uyarlanabilir Flaş Diziler, iki flaş dizisinin bir araya gelmiş hali gibidir. Dizi, yüksek uyarlanabilirliğe sahiptir ve hem birincil hem de ikincil flaş iş yükleri için tasarlanmıştır. Düşük maliyetli flaş performansının önemli olduğu karma ve birincil iş yükleri için uygun bir hibrit flaş dizisidir. Ayrıca yedekleme verilerinizi kullanmanıza imkan verirken yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma (DR) için ikincil flaş dizisi olarak da hizmet verebilir. Verilere hızlı ve güvenilir erişim ile %99,9999 garantili kullanılabilirlik [1] sağlamak için flaşla geliştirilmiş mimari ile HPE InfoSight öngörü analizi bir araya getirilmiştir. Dağıtımı ve kullanımı son derece kolay olan diziler buluta hazırdır, HPE Cloud Volumes yoluyla buluta veri taşınabilirliği sağlar. Teknoloji ve iş modeli inovasyonlarımız sayesinde bugün yapacağınız depolama yatırımları sizi geleceğe hazırlar.


Ana bilgisayar arabirimiFiber Kanalı ve iSCSI ağ bağlantısı

Bölmeler(6) Desteklenen maksimum Genişletme Rafı

Depolama denetleyicisiYedek depolama denetleyicileri

Kabin başına maksimum sürücü21 HDD (HF20H) ve HF Serisi temel dizi başına Flaş Önbellek için 11 HDD artı HF Serisi Genişletme Rafı.

Bulunabilirlik özellikleriVeri koruması için Triple+ Parity RAID (üçlü sürücü eşliği artı sürücü içi eşlik). %99.9999 garantili kullanılabilirlik. Yedek donanım/yazılım tasarımı, tek hata noktası yok.

Uyumlu işletim sistemiMicrosoft Windows® Server VMware ESXi® SUSE® Linux Enterprise Server (SLES) Red Hat® Enterprise Linux (RHEL) Ubuntu Server Edition LTS Oracle Linux Oracle Solaris® Citrix® XenServer® IBM AIX, HP-UX Desteklenen işletim sistemleri hakkında en güncel bilgiler için bkz. HPE Depolama Ürünleri için Single Point of Connectivity Knowledge (SPOCK): https://www.hpe.com/storage/spock

GarantiHPE Nimble Depolama dizileri şu garantileri içerir: donanım bileşenleri için 1 yıllık yalnızca parça garantisi ve hatalar için 90 günlük yazılım güncelleştirmesi. HPE bunun yanında hatalı bir parçanın değişimi için telefonla destek de sağlar. HPE Nimble Depolama dizileri için ek destek kapsamı gerekir. NOT: Donanım garantisi taleplerinde değişim parçaları gönderilmeden önce hatalı parçaların teslim alınması gerekir.

Ürün boyutları (İngiliz ölçü standardı) (H x B x T)6.92 x 17.3 x 35 in

Ürün boyutları (metrik) (H x B x T)17,58 x 43,9 x 89 cm

Ağırlık (İngiliz ölçü standardı)135 lbs (ES3 Expansion Shelf: 115 lbs)

Ağırlık (metrik)65 kg (ES3 Genişletme Rafı: 52 kg)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

HPE Q8H72A NS HF20 42TB HYBRID CTO BASE ARRAY

  • Marka: HPE
  • Ürün Kodu: SPIB6173
  • Stok Durumu: Stok Yok
  • $34.304,78

  • KDV Hariç Fiyat: $29.071,85

Etiketler: HPE, Server