Özellikler

Güçlü işlemcisi ile Armor Z2 en iyi medya deneyimini yaşamanız için kesintisiz oyun ve medya oynatma deneyimi sunar.Armor Z2 4K UHD video ve müzik oynatma, sürükleyici bir oyun deneyimi, büyük boyutlu dosyaların iletimi gibi görevlerinizi 1.7GHz çift çekirdek işlemci ile garanti altına alır ve 4K UHD videoları oynatabilmeniz için dual-band 2600Mbps kablosuz aktarım hızı sunar. 1.7GHz çift-çekirdek işlemcisi ve StreamBoost™ teknolojisi sayesinde lag olmadan online oyunlarınız oynayabilirsiniz .


SÜPERSONİK QUAD STREAM WIFI AC2600

Son teknoloji 802.11ac standartlarında kablosuz hızlara ulaşın. 2600Mbps tümleşik kablosuz hızlar ile donma ya da takılmalar olmadan yüksek çözünürlüklü videoları oynatın, akıllı cihazlarınıza çok daha hızlı veri transferi sağlayın ve çok daha düşük gecikmelerle online oyunların keyfini çıkarın. Fiber ya da diğer yüksek hızlı internet bağlantılarını kullanmanız fark etmeksizin, ARMOR Z2’nin yüksek yönlendirme performansı sayesinde tüm cihazlarınıza maksimum bantgenişliği sağlayın.

İşlemci

Çift Çekirdekli 1.7 GHz İşlemci

ARMOR Z2 ağ canavarı cihazlarınızın tüm isteklerini karşılayabilmek için en son teknoloji işlemci ile donatılmıştır

RAM

4GB eMMC Flash Storage

Kullanım istatistikleri, StreamBoost, DLNA veritabanı ve ileride gelebilecek uygulamalar için depolama alanı.

Ayarlanabilir antenler

Maksimum kapsama alanı ve öncelikleriniz için kablosuz sinyallerinizi hassas ayarlama imkanı

·    500 m2Coverage
·    4x4Streams

BEAMFORMING

Geleneksel kablosuz teknolojisinin sinyalleri her yere dağıtmasından farklı olarak, ARMOR Z2 cihazlarınızın yerini tam olarak belirler ve doğrudan sinyalleri cihazınıza yoğunlaştırır.

TERMAL

Hava akımına imkan tanıyan özel tasarımı soğuk havanın kasa içinde dönmesini sağlar, sıcak havanın kasa içinde dolaşmasına imkan vermeden dışarıya atılmasını sağlar.

3 kata kadar daha yüksek performans için MU-MIMO

Qualcomm'un 2.jenerasyon AC2600 Wi-Fi ile en iyi Mu-MIMO performansını deneyimleyin. Son tenolojis 802.11ac Wave 2 MU-MIMO teknolojisi birden çok cihaza aynı anda sinyal göndermenize imkan tanıyarak yoğun ağ trafiğinde bile 3 kat daha hızlı kablosuz performans sağlayarak tüm cihazlarınızda kablosuz hızlarınızı artırmanıza imkan tanır. MU-MIMO uyumlu bir cihaza bağlandığınızda geleneksel Wi-Fi performanslarından 3 kata kadar daha hızlı bağlantıya sahip olun.

Tek Kullanıcı MIMO      

Çok Kullanıcı MIMO
 

4K için hazır mısınız?

Son teknoloji akıllı televizyon ve kutulardaki 4K video içeriklerinizi herhangi bir donma ve takılma olmadan izleyin. ARMOR Z2 ile en iyi yüksek kaliteli video deneyiminizi yaşayın.

QUALCOMM'S STREAMBOOST ™

Video deneyiminizden ya da çevrimiçi oyun oynama keyfinizden ödün vermeden istediğiniz kadar network uygulamasını çalıştırın. Qualcomm's StreamBoost™ karışık QoS ayarlarıyla uğraşmadan akıllıca network ihtiyaçlarınız için internet bantgenişliğini yönetmenizi sağlar. 


Türü AP/Router
Kablosuz Aktarım Hızı 2600 Mbps
Anten Var
WiFi Uyumu 802.11b/g/n, 802.11a/c, 802.11a/n
Frekans Bandı 5 GHz, 2,4 GHz
Ethernet/Arabirim 1xWAN, 4x RJ45(10/100/1000)
Kablosuz Şifreleme WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA-PSK
3G Uyumu Yok
Kullanım Yeri İç Ortam
Çalışma Modları Router, AP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Zyxel NBG6817 ARMOR Z2 AC2600 MU-MIMO Dual Band Kablosuz Gigabit Access Point/Router

  • Marka: Zyxel
  • Ürün Kodu: SPIB2628
  • Stok Durumu:
  • $292,44

  • Vergiler Hariç: $247,83

Etiketler: Zyxel