Ürün Açıklaması TP-LINK TL-WR802N 300 Mbps KABLOSUZ N NANO ROUTER
Marka Tp-Link
TürüKablosuz N Router
Kablosuz Aktarım Hızı300 Mbps
AntenVar
WiFi Uyumu802.11b/g/n
Frekans Bandı2,4 GHz
Ethernet/Arabirim1x RJ45 (10/100/1000)
Kablosuz ŞifrelemeWEP 128bit, WEP 64bit, WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA-PSK
Kullanım Yeriİç Ortam
Çalışma ModlarıAP, Client Repeater, Router
Öne Çıkanlar:
•300Mbps kablosuz veri hızı video akışı, online oyunlar ve internet araması için idealdir 
•Cep tipi ev ve seyahat kullanımı için idealdir 
•Yönlendirici(varsayılan), AP, İstemci, Yineleyici ve WISP modları desteği 
•Mikro USB portu üzerinden harici güç adaptörü yoluyla veya bilgisayara USB bağlama yoluyla çalışması her durum için esneklik sağlar 
•Dakikalar içinde kolay kurulum
 
 
TL-WR802N Nedir?
 
TL-WR802N tabletlerle, akıllı telefonlarla, elde kullanılan oyun konsollarıyla ve diğer portatif elektronik kablosuz cihazlarla kullanım için tasarlanmıştır. Harici güç adaptörü yoluyla veya bilgisayara USB bağlama yoluyla çalışan bu cihazlar rahatlıkla internete bağlanır ve ortalama büyüklükte bir oda etrafında 300Mbps hızında bağlantıyı paylaşır. Cihazın küçük yapısı cihazı yolda kullanmak için idealdir ve hemen hemen her kablosuz uygulama gereksinimini karşılamak için yeteri kadar kuvvetlidir. 
 
Portatif ve Küçük - Ev ve Seyahat Kullanımı için İdeal
 
TL-WR802N yoldayken hızlı, kolay internet erişimine gereksinim duyanlar için mükemmel yol arkadaşıdır. Portatif ve küçük tasarımı sayesinde cebe veya avuç içine sığar. Otel odasının WAN kablosunu temin edilen porta takın ve odada anlık kablosuz erişim alanı yaratmak için varsayılan parolanızı girin. 
 
Esnek Güç Kaynağı - Yolda Kullanma Kolaylığı
 
TL-WR802N harici güç adaptörü veya bilgisayara USB bağlama yoluyla çalıştırılabilir. Seyahat ederken, kullanıcılar TL-WR802N'i bilgisayarlarının USB portuna takabilir ve Wi-Fi bağlantısını ailesi ve arkadaşlarıyla paylaşabilir. 
 
Çoklu İşletim Yöntemleri
 
TL-WR802N çeşitli kablosuz uygulamalarını sunmak için ve kullanıcılara daha dinamik ve kapsamlı kablosuz ağ deneyimi sunmak için yönlendiriciyi(varsayılan), AP'yi, İstemciyi, Yineleyiciyi ve WISP modlarını destekler. 
 
Gelişmiş Güvenlik
 
TL-WR802N etkili bir şekilde kablosuz ağı koruyan WPA-PSK/WPA2-PSK şifrelemelerini sağlar. Kullanıcıların kablosuz güvenliğini korumak için başlangıç SSID'si ve parolası koyan şifreleme öncesi fonksiyonu nano yönlendiriciyi daha etkili yapar.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Tp-Link TL-WR802N 300 Mbps Kablosuz N NANO Router

  • Marka: TpLink
  • Ürün Kodu: SPIB3855
  • Stok Durumu:
  • $33,02

  • Vergiler Hariç: $27,98

Etiketler: TpLink