HEDEFİMİZ, BİLGİ VE TECRÜBEMİZİ KULLANARAK SİZE UYGUN ÇÖZÜMLER ÜRETMEK

Ev, Ofis veya İş yerinizde ihtiyacınız olan Bilişim ve Siber konularda çözümler üretiyoruz. Bilişim sistemlerinin, sadece sistemi kurmaktan ibaret olmadığının farkındayız. İşletme, erişilebilirlik, sürekli güvenliği sağlamak bilgi ve tecrübe ister. Sertifikalı ve eğitimli personelimiz, her ölçekte ağ ve web sistemleri hakkında sizlere destek sağlamakta ve danışmanlık yapmaktadır.

Sizi Üst Sıralara Taşıyacak Çözümler Sunuyoruz…

Doğru Kararlar. Doğru Çözümler.

Birlikte tespit edeceğimiz ihtiyaçlar ve alt yapı gereklilikleriyle doğru kararları verip doğru çözümler üretelim.

Web Optimizasyon

Uyumlu ve zengin içerik, arama motorlarında sizi üst sıralara taşır.

Maksimum Uyum

İhtiyacınız olan çözümleri birlikte tespit edelim.

Güvenlik

Sistemlerin işletimi, güvenlik göz ardı edilerek gerçekleştirilemez.

Güvenlik İhmal Edilemez

Sadece çözüm değil, aynı zamanda güvenli çözüm üretiyoruz.

Web Tasarım

Kişisel veya kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun web sitesi çözümleri üretiyoruz.

Mobil Uyumlu Siteler

Tasarlanan sitenin, tamamen size özel olacağını garanti ediyoruz. Ayrıcalık sahibi olacaksınız.
0
Tamamlanan Proje
0
Fincan Çay+Kahve
0
Geliştirme Saati

HER İHTİYACA UYGUN ÇÖZÜMLER

Modern görünümlü bir web sitesi, marka değerini ve farkındalığı arttırmaktadır. Firmanızın dünyaya açılan penceresi olan web sitenizin tasarımı konusunda birlikte çalışalım. Masaüstü, tablet ve mobil cihazların tamamında kusursuz olarak çalışan bir sisteminizin olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz ve devam eden tasarım çalışmalarımızı Projeler bölümünden inceleyebilirsiniz. Bireysel ve Kurumsal ihtiyaçlarınız için talepleriniz doğrultusunda her türlü modern web sitesini beraber yapabiliriz. Mevcut bir web siteniz varsa, iyileştirme ve geliştirme konusunda size danışmanlık vermeye hazırız.

Tasarım ve görünümün ötesinde mutlak güvenliğe de ihtiyacınız var. Güvenlik alanında sertifikalı ekibimiz, sisteminizin güvenliğini de test etmektedir. 

BİZE SORUN

 

Arama motorları, kullanıcılarına en doğru ve kaliteli içeriğe sahip sonuçları gösterme amacındadırlar. Bu doğrultuda web sitelerini belli aralıklarla ziyaret ederek içerik zenginliği, renk uyumu vb. kriterleri kullanarak puanlama yaparlar.

Mevcut web sitenizin veya yeni yapılan web sitenizin arama motorları tarafından üst sıralarda yer alması için ücretli ve geçici süreli destek almanız kısa süreliğine etkili olsa da uzun vadede sürdürülebilir değildir.

SEO Danışmanlığı kapsamında içerik, uyum ve uzun vadeli çözümler konusunda bizden destek alabilirsiniz. Bu konuda ekibinize eğitim ve danışmanlık desteği veriyoruz.

BİZE SORUN

Dijital ortamlara kaydedilen veriler, çeşitli nedenlerle ulaşılamaz hale gelebilir. Sizin için kritik öneme sahip verilere ulaşamıyorsanız yardımcı olabiliriz.

Yanlışlıkla silinme, kurulum esnasında biçimlendirme ve diğer sebeplerle ulaşamadığınız dosyalarınızı disk biçimlendirme formatı sınırı olmadan geri kazanma şansına sahipsiniz. İleri teknoloji yazılımlarımız sayesinde USB, SATA, IDE veya SD Card Disk ortamlarındaki verilerinizi kurtarma desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Yakında, fiziksel olarak zarar görmüş ortamlarda kurtarma desteğini de hayata geçirmeyi planlıyoruz.

BİZE SORUN

Bireysel ve Kurumsal eğitim ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Doğru ve etkin eğitimli personelin, size katma değeri çok yüksek olacaktır.

Ağ ve Web Güvenliği, Web Kullanım, WordPress ve güvenlik, Linux sistemleri hakkında eğitim seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kişisel gelişiminiz veya kurumsal farkındalık amacıyla gerçekleştirmeyi düşündüğünüz eğitim faaliyetleri hakkında bizden teklif alabilirsiniz.

BİZE SORUN

Planlı, Sistemli, Güvenli Çözümler

Aradığınız çözümü birlikte oluşturalım!

Özgün Fikirler, Kusursuz Dizayn & Maksimum Güvenlik

Başlayalım…